Formularz zgłoszeniowy

dołącz już dziś!

Nie widzisz formularza zgłoszeniowego? >>Kliknij tutaj<<

Wpisowe na Potrójną Koronę Śnieżnicką wynosi: 141 zł dla zespołów min. 8-osobowych lub 166 zł dla zgłoszeń indywidualnych. Cena nie obejmuje trackera GPS (+40 zł).
KOMUNIKAT STARTOWY Potrójna Korona 2022 - zapraszamy do zapoznania się komunikatem startowym zawierającym najważniejsze informacje dot. Potrójnej Korony Śnieżnickiej 2022! Zapraszamy też na odprawę online w czwartek 27.10.2021 o godz. 20:00 tutaj: https://fb.me/e/2qyjHYgwM
Trasa w wersji podstawowej:
- Trasa 73km .gpx
- Trasa 73km - mapy.cz
Trasa Dolomite Hard Trail 100km:
- Trasa 100km .gpx
- Trasa 100km - mapy.cz
Góry Bialskie oraz Park Krajobrazowy Masywu Śnieżnika to „Sudeckie Bieszczady”. Ze względów klimatycznych oraz walorów krajobrazowych i sporej wysokości gór, jest to bez wątpienia jeden z najbardziej atrakcyjnych zakątków sudeckich pod względem turystycznym i przyrodniczym, jednak trasy turystyczne są wyludnione. Można spacerować po szlakach cały dzień nie spotykając żywej duszy.
Góry Bialskie są pod względem ukształtowania najdziwniejszym pasmem sudeckim. Składa się na nie grupa gór rozchodzących się w kilku kierunkach lecz bez szczytu pełniącego rolę zwornika. Dzielą się na dwie części: północną i południową, oddzielone od siebie Przełęczą Suchą (1006 m n.p.m.) oraz dolinami Bielawki i Morawki. Granica: wschodnia, północna i zachodnia są bardzo wyraźne, biegną głębokimi dolinami Białej Lądeckiej i jej dopływu Morawki. Część północna stanowi zwarte wyniesienie ze szczytami pomiędzy 1000 a 1100 metrów (najwięcej Czernica 1083 m n.p.m.) i w stronę północną (Stary i Nowy Gierałtów) rozchodzące się w postaci dwóch słabo zaznaczonych grzbietów.